Pachnąca wanna, świece zapachowe

Kule do kąpieli czyli najlepszy prezent urodzinowy

Kiedy pracuje się w dużej, międzynarodowej korporacji zajmującej się dużymi sprawami finansowymi to jest się bardzo zestresowanym człowiekiem. Bardzo lubię swoją pracę, studiowałam finanse i rachunkowość, więc pracuję w zawodzie, ale to nie oznacza, że czasem nie mam dość i nie chciałabym tego wszystkiego rzucić i wyjechać w Bieszczady.

Dlaczego warto kupić kule do kąpieli na prezent?

Pachnąca wanna, świece zapachoweOstatnio było jeszcze bardziej stresujący, bo mieliśmy na głowie bardzo ważny projekt i wszyscy musieli być dyspozycyjny. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zawalenie, bo od tego zależał nasz przyszłoroczny budżet. Wracałam z pracy tak zmęczona, że marzyłam żeby wrzucić sobie kule do kąpieli i spędzić cały wieczór w wannie, wziąć też woski zapachowe, ale byłam tak wykończona, że nawet nie chciało mi się napuszczać wody i wolałam wziąć szybki prysznic i położyć się do łóżka. Jak miałam nastrój to w porywach podgrzewałam sobie świece yankee candle, ale nawet nie czułam dobrze ich zapachu. Miałam nadzieję, że trudny okres się wreszcie skończy i będę mogła odpocząć, szczególnie, że zbliżały się moje urodziny i nie chciałam na nich wyglądać jak zombie, nawet jeśli nie planowałam urządzać żadnej imprezy. Na szczęście udało nam się doprowadzić sprawę do końca i w firmie nastał błogi spokój. Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą, ze nareszcie będziemy mogli trochę odpocząć, a ja nie mogłam się doczekać kiedy spędzę weekend leżąc w łóżku, bo na nic innego nie miałam ochoty. Dostałam jednak najlepszy prezent urodzinowy jaki mogłam sobie wymarzyć, czyli relaksujący zestaw do kąpieli. W jego skład wchodziły świeczki woodwick o zapachu lawendy i letniego powiewu wiatru oraz winogron zerwanych w samo południe w gorącym słońcu Toskanii. Mogłam je sobie postawić na wannie, i relaksować się przy ich zapachu, choć dostałam też równie pachnące kule do kąpieli o zapachu morskiej wody, słońca i gofrów oraz malin i jagód z bitą śmietaną.

Nie wiem jak oni zrobili te świece zapachowe ale były bardzo przyjemne. Przy okazji dowiedziałam się, że takie same zapachy mają też woski zapachowe i płyny do kąpieli, więc na pewno je kupię.