dj wesele

Dodatkowa praca z moim przyjacielem jako dj na weselu

Pracowałem jako dj na wesele. Pewnego dnia zadzwonił do mnie mój stary przyjaciel. Okazało się, że ma dla mnie propozycję nie do odrzucenia. Opowiedział mi, że chcą nakręcić głośny film.

Miałem doświadczenie jako dj weselny

dj weseleMa mieć tematykę weselną i potrzebują konsultacji. Nie wiedziałem co o tym myśleć. Janusz, bo tak miał na imię przekonywał mnie, że jestem najlepszym grajkiem na śląsku i muszę im pomóc. Oferował mi naprawdę wielką sumę pieniędzy. Po dłuższym zastanowienia uległem. Uznałem, że to bardzo dobry pomysł Moja praca polegała na rozmowie z aktorami. Miałem udzielać im konsultacji oraz bardzo cennych wskazówek. Również musiałem pomagać scenarzystą. Jako dj wesele miałem naprawdę duże doświadczenie w tej tematyce. Wesela nie miały przede mną żadnych tajemnic. Bardzo podobała mi się nowa praca. Na planie znalazłem wielu ciekawych ludzi. Reżyserzy doceniali moją pomoc. Dostałem nawet propozycję, aby pozostać z nimi dłużej. Jednak to nie była moja działka. Byłem zwykłym człowiekiem, który nie szukał poklasku. Telewizja nie interesowała mnie. Jednak muszę przyznać, że przeżyłem naprawdę ciekawą przygodę. Dostałem specjalne zaproszenie na premierę naszego filmu. Po obejrzeniu byłem zachwycony. Dawno nie widziałem tak dobrej ekranizacji. Zauważyłem wielką pracę jaką włożyli aktorzy, aby oddać weselny klimat. Bardzo dobrze im to wyszło. Nie miałem nic do zarzucenia. Bardzo mile wspomina tamte chwile. Na pamiątkę swojej współpracy dostałem specjalne podziękowanie od całej ekipy filmowej.

Teraz, gdy oddaję się swoim starym zajęciom widzę, że dobrze postąpiłem. To było jednorazowe. Mój przyjaciel namawiał mnie jeszcze na kontynuację tej przygody.