Złoto i bransoletki zdominowały modę

 

Każdy sezon cieszy się w modzie innymi prawami. I mimo tego, że trendy cały czas zataczają koło, o projektanci cały czas dodają od siebie coś nowego. Nadchodzący sezon wiosenno letni jest tym, który wzbudza mnóstwo emocji, szczególnie wśród miłujących się w zakupach kobiet. To, co zaskoczyło praktycznie wszystkich, to duża ilość złota w kolekcjach.

Bransoletki hitem letniego sezonu

bransoletki złoteKolor złoty w modzie był raczej związany z sezonem jesienno- zimowym. Ciepła, świecąca barwa lepiej komponowała się z klimatem tego okresu. A tutaj niespodzianka. W kolekcjach najbardziej uznanych światowych marek bezceremonialnie króluje złoto. I to w sezonie letnim. Poza złotem i jego wariantami dużo do powiedzenia ma też ciemna zieleń oraz srebro. Prawdziwym hitem są jednak bransoletki złote, które widać na rękach praktycznie wszystkich modelek. I nie są to raczej delikatne łańcuszki, ale solidne, często bogato zdobione bransolety. O dziwo pasują one do wielu stylizacji- od tych najbardziej eleganckich, aż po nawet takie bardziej sportowe. Te szersze bransoletki są przeważnie grawerowane, a dominują na nich motywy roślinne. Bo to one są kolejnym charakterystycznym elementem nadchodzącego sezonu. I to nie tyle kwiaty, co liście upodobali sobie projektanci mody. Egzotyczne liście w odcieniach ciemnej zieleni na złotawym tle- to chyba najczęściej pojawiający się schemat. Jak chodzi o obuwie, to tutaj dominują obcasy, ale głównie solidne koturny.

Tegoroczne trendy letnie zaskoczyły prawie wszystkich. Kolor złoty, który do tej pory utożsamiany był raczej z jesienią, zdominował kolekcje wiosenno- letnie. Powtarzającym się elementem stylizacji są bransoletki, oczywiście złote, które na dobra wróciły do łask i to w różnych wersjach- od delikatniejszych po bardziej toporne.

 

Opublikowane w Moda