Zaprojektowanie modnej sukni

Od dziecka uwielbiałam ubrania i interesowałam się nimi bardziej, niż moje koleżanki. Moja mama mówiła, że będę wielką projektantką mody i w przyszłości na pewno odniosę ogromny sukces. Moje życie zawodowe poprowadziłam właśnie w tym kierunku a mama mnie wspierała.

Projekt sukni z rozporkiem dla producenta odzieży

modna długa suknia z rozporkiemProjektowałam głównie sukienki i miałam własny warsztat. Z moich usług korzystały indywidualne osoby, dla których projektowałam i szyłam odzież. Pewnego dnia moimi pracami zainteresował się producent sukienek damskich i zaoferował mi współpracę. Na taką okazję od dawna czekałam i dlatego od razu się zgodziłam. Interesowała go modna długa suknia z rozporkiem, którą miałam dla niego zaprojektować. Nie dał mi żadnych wytycznych, gdyż miałam działać samodzielnie. Zaznaczył, że jak projekt się przyjmie, to podejmie ze mną stałą współpracę. Na sukienkach, to ja akurat znałam się doskonale i na bieżąco śledziłam trendy w modzie. Wiedziałam jaką sukienkę zaprojektować, żeby producent postanowił ją wprowadzić do produkcji. Skupiłam się przede wszystkim na kroju, bo to było podstawą. Zamierzałam zaprojektować taką suknię, która będzie idealna dla kobiety o każdej figurze a to łatwe nie było. Suknia musiała być dopasowana, żeby dobrze leżała. Rozporek nie mógł też być za dług, żeby nie odkrywał zbyt wiele. Nad projektem pracowałam całymi dniami. Dostałam miesiąc czasu, ale zdążyłam o wiele szybciej. Projekt sukni od razu spodobał się producentowi.

Suknia trafiła do produkcji a ja zaczęłam dostawać coraz więcej zleceń od tego klienta. Sporo na tym zarabiałam i z czasem stałam się bogata i co ważne sławna. Więcej osób chciało ze mną współpracować i to mnie cieszyło. Mama jednak miała rację. Odniosłam ogromny sukces zawodowy.

Opublikowane w Moda