Zapisanie się na turnus rehabilitacyjny

Grażynę poznałam w ośrodku rehabilitacyjnym w Bydgoszczy. Od razu się z nią zaprzyjaźniłam, bo była sympatyczna i na dodatek mieszkała blisko mnie. Często spędzałyśmy czas razem i zawsze dobrze się z nią bawiłam. Grażyna miała mnóstwo ciekawych pomysłów.

Wiele poznanych osób na turnusie w Ciechocinku

turnusy rehabilitacyjne CiechocinekTo właśnie Grażyna znajdowała jakieś imprezy, które odbywały się w mieście i mnie na nie wyciągała. Dzięki niej nie siedziałam w domu i to mi odpowiadało. W ostatnim czasie Grażyna znalazła ciekawą ofertę. Dostępne były dla seniorów w niskiej cenie turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek był miejscem tego turnusu i to mi odpowiadało. Miejscowość ta znajdowała się dość blisko i podróż nie byłaby dla mnie tak uciążliwa a miałam na ten turnus jechać pociągiem. Postanowiłam się zapisać na ten turnus, ponieważ rzadko była taka okazja a miała ochotę wyrwać się z domu na dłużej. Grażyna zrezygnowała z wyjazdu, ponieważ nie miała pieniędzy, ale ja nie odpuściłam. Przed wyjazdem spakowałam niezbędne rzeczy i zabrałam ze sobą program zajęć. Pobyt w Ciechocinku zapowiadał się bardzo interesująco. Kiedy dotarłam na miejsce, to przed ośrodkiem czekała grupka osób. Wszyscy byli uczestnikami tego turnusu. Z każdym się przywitałam i od razu nawiązałam znajomość z kobietą w moim wieku. Często spędzałam z nią czas i nawet miałyśmy te same zajęcia rehabilitacyjne. Na turnusie było mnóstwo ciekawych osób, które bardzo polubiłam. Pobyt na turnusie był wspaniałym przeżyciem.

Po powrocie o wszystkim opowiedziałam Grażynie. Planowałam za każdym razem wybierać się na taki turnus jak będzie organizowany. Warto było wydać pieniądze na to wszystko, bo zabiegi rehabilitacyjne okazały się wyjątkowo skuteczne. Nawiązałam też mnóstwo interesujących znajomości.