Wykorzystanie pieluch z tetry

Niezależnie od tego czy to nasze pierwsze dziecko, czy nigdy o tym wcześniej nie pomyśleliśmy pieluszki tetrowe są doskonałym rozwiązaniem. Można użytkować je wiele razy, a dzięki wytrzymałej bawełnie, z której są zrobione z łatwością je wyparzymy zapewniając tym samym dziecku 100% czystości. To doskonały wybór dla dziecka.

Szereg zastosowań pieluszek tetrowych dla dziecka

zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodkaGdy zastanawiamy się nad wyprawką dla malucha, który niedługo się urodzi warto zwrócić się ku najbardziej klasycznym pieluchom z tetry. W końcu zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka będzie bardzo odciążał nasz budżet na malucha. Wysokiej jakości pieluszka o porządnej gramaturze będzie nam służyć naprawdę długo. Wiele osób pewnie zdziwi się też tym jak szerokie jest spectrum zastosowań tetry. Gdy ma ona ścisły splot i wysoką gramaturę może z powodzeniem zastępować klasyczne pieluchy jednorazowe. Są przewiewne, nie ocierają skóry i później wystarczy je wygotować. Kolejnym zastosowaniem wielorazowych pieluch jest używanie ich jako kocyka dla dziecka na lato, podkładka w trakcie przewijania w miejscu nieprzystosowanym do tego, a także doskonale zastępują pluszaka, gdyż noworodek jeszcze nie odróżnia tych rzeczy. Taki materiał nie zajmuje też wiele miejsca. W związku z tym niejednokrotnie przyda się pod główkę dziecka, gdy uleje się mu albo do wytarcia buzi po jedzeniu. To naprawdę wielofunkcyjna i prosta rzecz dla dziecka.

Praktycznym i bardzo użytecznym elementem wyposażenia wyprawki dziecka jest tetra. Warto mieć komplet takich pieluszek, gdyż nie tylko są wielorazowe, ale nadają się w wielu przypadkach jako kocyk, ściereczka, podkładka czy też zastępstwo pluszaka, a nawet pieluchy jednorazowej. Ich koszt jest przy tym niewielki, a więc są dostępne dla każdego.