Wygrana w konkursie na najlepszy kostium karnawałowy

Mój syn od miesiąca wiercił mi dziurę w brzuchu odnośnie jednego tematu. W jego podstawówce organizowany był bal karnawałowy na którym miał się odbyć konkurs na najlepszy strój. Znając jego ambicje wiedziałem, czego ode mnie chce – chce stroju, dzięki któremu zdobędzie pierwsze miejsce.

Kostium karnawałowy dopracowany do maksimum

kostiumy karnawałowe dla dzieci sklepMój syn jest taki, że jak się na coś uprze, to nie ma takiej siły, która przekona go, by rozważyć inne opcje. Nie inaczej było w tym przypadku. Wiedziałem, że ogólnie determinacja jest pozytywną cechą, ale wiązało się to z tym, że skoro uparł się, że będzie miał najlepszy strój, to z pewnością będę musiał pomóc mu w stworzeniu takiej kreacji. Pojechaliśmy do sklepu w którym można było znaleźć tego rodzaju kostiumy. Było ich sporo, ale mojemu synowi mało co się podobało. Wreszcie znalazł kostium, który spodobał mu się w stu procentach. Mając już podstawę, zaczął dobierać sobie dodatki. Trochę to trwało, ale gdy skończył musiałem przyznać, że efekt naprawdę był piorunujący. Zapisałem sobie adres w komórce – gdy potrzebne będą kostiumy karnawałowe dla dzieci sklep w którym wówczas byliśmy z pewnością zostanie ponownie odwiedzony. Gdy syn pojechał na bal karnawałowy usiadłem w fotelu przed telewizorem i z radością odpoczywałem po całym tym szaleństwie związanym z kostiumem. Nie zdziwiła mnie kompletnie wiadomość, że syn zajął pierwsze miejsce i zdeklasował konkurencję. Naprawdę pokazał styl i smak dobierając dodatki do swojego stroju.

Syn jeszcze przez bardzo długi czas opowiadał wszystkim o tym, w jak pięknym stylu udało mu się zająć pierwsze miejsce w konkursie. Zawsze miał przy sobie telefon komórkowy na którym były zapisane zdjęcia tego, jak wygląda. To była pierwsza rzecz, z której był szczerze dumny.