Wybór odpowiednich zasłon do hotelu

 

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób podróżuje i czasem musi się zatrzymać w hotelu to każdy hotel powinien mieć wspaniałe wnętrza, a przede wszystkim musi być wygodnie. Ja bardzo często podróżuję i przez to muszę zatrzymywać się w różnych hotelach. Ale się już do tego przyzwyczaiłam. Ale zawsze muszę wybierać hotel, w którym jest czysto i bardzo wygodnie, co nie oznacza, że nie ma być też ładnie. Wygląd też ma  tutaj duże znaczenie.

Białe lub kolorowe zasłony na oknach

zasłony hoteloweMoże opowiem wam o ostatnim moim pobycie w hotelu. Było to latem, byłam na delegacji służbowej. Co prawda to szef opłacał hotel i go wybrał, ale muszę powiedzieć, że wcale ten hotel nie był taki zły. Nawet mnie tym szef zaskoczył, że wybrał taki wygodny hotel, a pokoje były świetne pod każdym względem. Szczególnie zwróciły moją uwagę zasłony hotelowe. Były one dość duże i ładnie spięte specjalną klamrą. Bardzo ładnie to wyglądało. Podobało mi się to, że zasłony były bardzo białe a pod spodem było trochę niebieskiego. Po spięciu widać było obydwa kolory. W dodatku zapach tych zasłon był bardzo przyjemny. Aż chciało się stać przy oknie. Łóżko było postawione blisko okna, więc jak kładłam się spać to czułam zapach tych zasłon. Nie w każdym hotelu można spotkać takie zasłony. Niektóre hotele używają innych rzeczy do zasuwania okien, jak na przykład żaluzji. To zależy już od właścicieli hotelu co zamierzają powiesić na oknach.

Nocowałam w przeróżnych hotelach i widziałam różne zasłony na oknach. Każdy hotel inaczej je upinał. Ich długość też była inna lub często też tych zasłon nie było, a w zamian było coś innego. Najważniejsze, że te zasłony w tych hotelach były czyste i zawsze świeżo pachniały. Tak powinno być zawsze. Przede wszystkim widziałam białe zasłony, gdyż one sprawiają, że pokój jest jaśniejszy.