Wybór odpowiednich klocków do zabawy

Wiadomo, że dzieci lubią wszelkiego rodzaju zabawki i nie ma co się dziwić. Pamiętam jak ja lubiłam bawić się różnego rodzaju zabawkami. Ale kiedyś to też były inne czasy. Z całą pewnością było o wiele mniej zabawek niż jest teraz. Obecnie dzieci mają w czym wybierać i każdy rodzic wie jak to jest iść z dzieckiem po zabawki.

Ogromne klocki w sklepie

klocki banbao sklepJa mam dwójkę dzieci i z doświadczenia wiem jak wyglądają zakupy. Jeśli idziemy kupić zabawki to musimy spodziewać się, że szybko nie wyjdziemy ze sklepu. Ale szczególnie jest w przypadku, gdy idziemy po coś zupełnie innego, a po drodze mija się sklepy z zabawkami. Jak idzie się w dodatku z dzieckiem lub dziećmi to one na pewno was zaciągną do takie sklepu z zabawkami. U mnie tak jest. Zwłaszcza jak robimy zakupy w centrum handlowym. Ostatnio dzieci chciały klocki banbao sklep, w którym byliśmy na szczęście je miał. Nie wiem co bym zrobiła gdyby ich nie mieli. Pewnie czekała by mnie przechadzka po innych sklepach. Jeśli chcecie kupić dziecku zabawkę to warto je zabierać wtedy ze sobą na zakupy. Jeśli sami kupicie zabawkę według waszego uznania dobrą, a dziecku się nie spodoba to okaże się, że nie potrzebnie wydaliście pieniądze. Ale jeśli nie zamierzacie nic kupować z zabawek to lepiej iść samemu na zakupy, gdyż znając naturę dzieci, to będą was ciągnąć do sklepu z zabawkami. Mnie w domu dzieci męczyły o te klocki banbao, więc w końcu zdecydowałam się im je kupić, niech mają, a ja będę miała na jakiś czas spokój.

Dzieci uwielbiają różne zabawki. ale trzeba mieć na uwadze fakt, że one bardzo szybko się nudzą zabawkami i chcą kolejne. Ostatnio nie wiadomo dlaczego, moje dzieci chciały klocki do zabawy. Zazwyczaj nie bawią się tego typu rzeczami, ale tym razem je chciały. Skoro tak to nie miałam zbytnio wyjścia. Musiałam  im je kupić.