trening funkcjonalny kraków

Trening funkcjonalny i dieta

Nigdy nie byłam szczupłą kobietą. Jednak próbowałam walczyć z własnymi słabościami. Często oglądałam jakieś filmiki znajdujące się w internecie. Wszystko okazywało się nie skuteczne.

Trening funkcjonalny należy rozpocząć od diety

trening funkcjonalny kraków Bez ostatecznej motywacji szybko się poddawałam. Również nigdy nie wiedziałam jak powinnam się rozwijać. Uwielbiałam smażone jedzenie oraz słodycze. Jednak pewnego dnia stwierdziłam, że koniec. Usłyszałam jak pewne osoby się ze mnie naśmiewają i musiałam podjąć walkę. Moją ostatnią deską ratunku miał okazać się trener osobisty na siłowni. Poszłam tam z wielką niepewnością. Na początku przywitała mnie miła recepcjonistka i poleciła odpowiednią osobę. Wtedy poznałam panią Ewę. Ona miała wielkie doświadczenie i w przeszłości trenowała judo. Jej ciało było idealnie urzeźbione i to mnie zachęciło. Mój trening funkcjonalny kraków zaczął się od ustalenia odpowiedniej diety. Wtedy nie wiedziałam, że złe nawyki żywieniowe aż tak bardzo wpływają na ciało. Czekało mnie ogromne wyzwanie jednak tym razem chciałam dać z siebie naprawdę wszystko. Trener personalny zawsze na de mną czuwał. Na początku dowiedziałam się jak mam wykonywać ćwiczenia i jaka jest częstotliwość. Pierwsze efekty pojawiły się po bardzo długim czasie. Wtedy pojawiło się wiele problemów. Jednak bardzo ważnym elementem okazało się przygotowanie motoryczne. Ewa cały czas pomagała mi osiągnąć sukcesy. Jednak największy problem miałam z utrzymaniem diety. Nie mogłam powstrzymać się od jedzenia słodyczy.

To przyszło z czasem. Po prostu szkoda mi było efektów i mojego wysiłku. Teraz to ja polecam takie rozwiązanie innym ludziom. Mam odpowiednią wagę i świetnie się czuję.