Świetny handel przyczepami leśnymi

Wiedziałem od dawna, że będę zarabiał na sprzedaży dobrego sprzętu. Mój stryj Andrzej miał zawsze świetne pomysły i bogaty bagaż doświadczeń z pracy jako handlowiec w świetnej korporacji. Nasz biznes musiał więc wypalić, byłem tego pewien. Zwłaszcza, że mieliśmy świetny plan.

Jak dobrze zarobić na przyczepach leśnych?

przyczepy leśneMój stryj Andrzej zaproponował świetny obszar rynku. Była to sprzedaż wysokiej jakości sprzętu, jakim są przyczepy leśne. Na początku nie byłem pewien, bo nie wiedziałem do czego mogą sprawdzić się tego typu akcesoria. Po długiej rozmowie miałem już jasność. Mimo swojej nazwy, przyczepy leśne nie nadają się wyłącznie do transportu drewna pozyskiwanego ze ścinania drzew. Ich szerokie zastosowanie wynika przede wszystkim z tego, że ich kształt i ładowność pozwala na transport różnych części i elementów wykorzystywanych w budowaniu domków letniskowych, a także działkowych. Byłem oczarowany pomysłem mojego stryja. Korzystając z bogatej sieci kontaktów, jakie posiadałem z poprzedniej pracy, załatwiłem świetny kontrakt z producentem przyczep z Niemiec. Mając dostęp do listy dilerów z Polski, wiedziałem jak kształtują się ceny i możliwości handlu, wraz z transportem do klienta przyczep leśnych. Ich głównym atutem była stosunkowo niska waga w porównaniu z współczynnikiem ładowności. Sprzęt przeznaczony do transportu drewna posiada bowiem szereg prostych, sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wysoki stopień zabezpieczenia ładunku. Taka alternatywa była idealna dla naszego rodzimego rynku, zwłaszcza, że popyt na usługi i akcesoria transportowe był.

Zakupiliśmy na początku kilka takich przyczep leśnych, ale już po kilku miesiącach złożyłem osobiście zamówienie na kilkanaście sztuk u sprawdzonego producenta. Nasi handlowcy nie wyrabiali się z ilością zleceń, a ja byłem szczęśliwy, że mam tak mądrego stryja. Ja i Andrzej dogadywaliśmy się świetnie i zarabialiśmy duże pieniądze na przyczepach leśnych.