Suszarka do rąk

Korzystając z toalet publicznych można zauważyć, że w każdej są albo ręczniki papierowe, albo suszarki do rąk. Ręczniki papierowe niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. Zazwyczaj gdy są ręczniki papierowe to jest bałagan w takich toaletach, ponieważ ludzie nie zawsze trafiają do kosza.

Zalety suszarek kieszeniowych

suszarki kieszeniowe do rąkNajczęściej można spotkać w toaletach publicznych suszarki do rąk, które ogólnie są bardzo wygodne w użyciu. Najbardziej popularne są suszarki kieszeniowe do rąk. Suszarki takie posiadają wiele zalet, które sprawiają że jest bardzo duży popyt na nie. Suszarki kieszeniowe do rąk suszą dłonie powietrzem z obu stron. Suszą dłonie automatyczne od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej. Suszarki kieszeniowe do rąk zapewniają bardzo szybkie suszenie rąk, a także bardzo dokładne. Do całkowitego wysuszenia rąk po skorzystaniu z toalety i umyciu rąk wystarczy jedynie kilka sekund. Suszarki kieszeniowe do rąk posiadają specjalne filtry antybakteryjne, dlatego są bardzo bezpieczne w użyciu. Suszarki suszą bardzo szybko dłonie, ale należy wspomnieć, że ich nie wysuszają. Dlatego mogą z niej korzystać nawet osoby mające bardzo wrażliwą i delikatną skórę. Suszarki do rąk są bardzo łatwe w montażu. Dlatego można ją samemu zamontować bez szczególnych umiejętności czy doświadczenia. Suszarki obecnie znajdują się w każdej toalecie publicznej, na przykład w galerii, domach handlowych, a nawet już na dworcach autobusowych.

Suszarki można zakupić w każdym sklepie intranetowym oferującym sprzęt czy meble do toalet. Wybór jest bardzo duży, jeśli chodzi o  suszarki. Najbardziej popularne są jednak kieszeniowe. Koszt zakupu suszarki do rąk typu kieszeniowej to koszt ponad tysiąca złoty. Jednak coraz więcej właścicieli decyduje się na zakup takiej suszarki.