CO KSZTAŁTUJE NASZĄ REDAKCJĘ?

 

SPRAWDZONE INFORMACJE

W naszych artykułach znajduje się tylko i wyłącznie wartościowa treści i spawdzone informacje pozyskiwane przez naszych zaufanych dziennikarzy.

SZEROKA WIEDZA

Posiadamy bardzo obszerną wiedze z wielu dziedzin którą staramy sie umieszczać w naszych publikajcach. To nie oznacza, że stoimy w miejscu, dzięki naszemu zawodowi ciągle uczymy się czegoś nowego.

PROFESJONALNI REDAKTORZY

W naszej redakcji pracują wykształceni i zaufani redaktorzy, którzy dzięki swojej passji i zaangażowaniu, piszą najwyższej jakości artykuły.

KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Nowością na naszej stronie są poradniki. W nich zawarte są rozwiązania licznych problemów oraz mnóstwo porad m.in. jak poradzić sobie z bankiem.

NASZE CECHY

Czyli to co nas kształtuje!

 

ZAANGAŻOWANIE

ENERGICZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

RZETELNOŚĆ

ASERTYWNOŚĆ

ZAŁOŻYCIELE REDAKCJI

 

MARY

Z pozoru piękna i opanowana kobieta, jednak gdy ktoś nie zgadza sie z jej zdaniem, wybucha w niej istny wulkan emocji. Wraz z bratem pochodzi z Wielkiej Brytani. Mary Skończyła Dziennikarstwo na Politechnice Gdańskiej. Współzałożycielka tej redakcji, zajmuje się działami mody, urody, kultury i marketingu.

 

 

ALAN

Alan to szalony i pełen energii dziennikarz, który przybył tu z Anglii. Skończył Budownictwo na uczelni w Gdyni, jednak jego pasją od zawsze było dziennikarstwo. Wraz ze swoją siostrą prowadzą ten portal. Alan jest osobą której wszędzie jest pełno, angażuje się w każdy rozpoczęty projekt i pomaga reszczie redaktorów.

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

 

Jesienne wieczory sprawiają, że coraz mniej mamy energii i zapału. Również do tego, ab stroić się do pracy i wyglądać modnie i stylowo. Wstając rano do pracy jest ciemno i zimno, nie motywuje nas to zupełnie. Jednak i na takie


Wielu z nas ciągle zmaga się z bólem mięśni czy stawów. W dużym stopniu może to wynikać z pracy jaką wykonujemy. Na takie bóle uskarżają się również osoby uprawiające sport. W przypadku takich dolegliwości należy więc stosować preparaty, które

Większość z nas marzy o pięknym trawniku na swojej posesji, który aby w istocie rzeczy taki był wymaga ogromu pracy oraz nieustannej troski o niego. Proces przygotowania gruntu, czas wysiewu oraz jest wschodzenia wymaga dużo cierpliwości oraz dbałości o odpowiednie

Budując dom jednorodzinny chcielibyśmy zrobić to w jak najkrótszym czasie, ponieważ chcielibyśmy się jak najszybciej przeprowadzić do tego domu. Technologia budowlana się bardzo mocno rozwinęła w ostatnim czasie, dzięki temu czas trwania procesu budowlanego jest znacznie krótszy, niż był jeszcze