Różowe autko akumulatorowe dla dziewczynek

Nasza córeczka, jak każda dziewczynka lubi zajmować się lalkami czy symulować zabawę w gotowanie. Chętnie tez pomaga też, a przynajmniej się stara, w codziennych obowiązkach takich jak przygotowanie posiłków, prasowanie czy pranie. Jednak podobnie jak jej tata, wyraża zainteresowanie samochodami.

Autko na akumulator jako prezent dla córki

autka na akumulator dla dziewczynkiW związku z zbliżającymi się urodzinami naszej córki zaczęliśmy myśleć nad prezentem dla niej, który spodobałby się jej najbardziej. Od dłuższego czasu wspominała jednak o autku dla dziecka, podobnego jaki mają w przedszkolu. Codziennie opowiadała nam jak nim jeździła i jak się jej to podobało. Zresztą sama lubiła pomagać mi w pracy przy samochodzie, zarówno tej pod maską jak czyszcząc wnętrze. W końcu z żoną zdecydowaliśmy się poszukać autka na akumulator dla dziewczynki. Okazało się, że w internetowych sklepach z zabawkami jest ich naprawdę sporo. Można znaleźć także oferty używanych samochodów, których cena jest trochę niższa. Nam udało się jednak znaleźć nowe autko na akumulator w dość, który okazał się niezbyt drogi. Pojazd był oczywiście koloru różowego, ulubionego naszej córki i symulował pewną luksusową, niemiecką markę. Priorytetem było dla nas bezpieczeństwo dlatego pojazd wyposażony jest w siedzisko, w którym można zapiąć w pasy nasze dziecko. Otwierane drzwi mają możliwość blokady, a dla nas, rodziców, dostarczono pilota, dzięki któremu możemy nim sterować. Akumulatory, w które został wyposażony wystarczały na 2 godzinną zabawę. Mieliśmy nadzieję, że taki prezent spodoba się naszej córeczce. I nie myliliśmy, ponieważ już na sam jego widok bardzo się ucieszyła i bawiąc się nim spędziła cały swój urodzinowy dzień.

Pomimo przekonania, że autko na akumulator bardziej nadaje się na prezent dla chłopca, to naszej dziewczynce bardzo przypadł do gustu. Spodobały jej się klakson, efekty dźwiękowe oraz zamontowane radio. Był to dobry pomysł dla prezent dla córki.