Pracownicy chętnie chodzą na integracyjne imprezy

Miałam bardzo udany wieczór wczoraj. Nasza firma raz na jakiś czas organizuje różne imprezy. Bardzo je lubię bo uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jestem zatrudniona w tej firmie już od wielu lat i doceniam moją pracę. Dużo się uczę, dobrze zarabiam i miło spędzam czas.

Pracownicy lubią imprezy integracyjne

imprezy integracyjne łódźNie mam poczucia, że robię coś wbrew sobie. Cieszę się, że tak dobrze trafiłam i mogę się rozwijać. Nasze imprezy są zawsze bardzo ciekawe. Dział marketingu je organizuje w różnych miejscach. Czasem są to tylko imprezy. Typowe imprezy w klubie przy dobrej muzyce. Czasem mamy zorganizowane wyjście do teatru z piękną i smaczną kolacją w restauracji. Dział marketingu ma różne pomysły i zawsze jest fajnie. Firma wszystko nam zapewnia. Nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Wczoraj byliśmy na kabarecie a po nim jechaliśmy na imprezę do znanego i polecanego lokalu. Imprezy integracyjne łódź są ważne dla pracowników. Dzięki temu jednoczymy się i mamy więcej wspólnych tematów, więcej nas łączy. Kiedy pracownicy lepiej się dogadują to moim zdaniem wpływa to na lepsze relacje w miejscu pracy. Nie wszyscy moi znajomi maja to szczęście żeby pracować w tak dobrej firmie, która dba o pracowników i inwestuje w nich i organizuje takie wyjścia i różne imprezy. Tym razem było tak samo. Wieczór z kabaretem był udany. Trafiliśmy na ciekawy program. Śmiałam się praktycznie co chwilę. Każdemu występ się podobał. W cale nie jest tak łatwo dostać bilety tym bardziej, że to był program premierowy.

Cieszę się, że nasz dział marketingu się dla nas znowu postarał. Nasze imprezy są zawsze fajne i miło wspominane przez wszystkich pracowników. Dobrze jest pracować w takiej firmie z tak zgraną ekipą, która sobie pomaga i wspiera w różnych chwilach.