Potrzebny plastikowy zbiornik

 

Z zawodu jestem kosmetyczką i mam swój mały salon w mieście. Ostatnio rozbudowaliśmy się i dodatkowo dołączyliśmy solarium do naszych usług. Klientki bowiem bardzo o to zabiegały, więc trzeba spełniać ich życzenia. Oprócz tego pomyślałam też o wprowadzeniu paru innych zmian. Mieliśmy już automat do kawy, ale brakowało czegoś jeszcze.

Zbiorniki do wody w pracy

plastikowy zbiornik na wodęSama kawa nie wystarczyła. Niektórzy za nią nie przepadają i wolą zwykła wodę. Dlatego zwłaszcza, że powiększyliśmy usługi o solarium, postanowiłam nabyć plastikowy zbiornik na wodę, bo po opalaniu się każdemu bardzo chce się pić, bo skóra się wysusza. Przeglądałam rożne oferty w internecie i oglądałam zbiorniki które nadawałyby się do salonu i nie zajmowały zbyt dużo miejsca. Wybór był dość spory i rodzaje wody też. Długo mi zajęło aż w końcu wybrałam najbardziej stylowy według mnie zbiornik. Przyjechał kurierem już za dwa dni i wszyscy od razu zauważyli, że się pojawił. Przyznam, że każdy od razu zaczął chwalić ten pomysł i korzystać z wody. Była to dobra decyzja i mogłam już wcześniej o tym pomyśleć. Takie zbiorniki z wodą powinny być w każdym lokalu użytku publicznego i to bez żadnych ograniczeń, za darmo. Każdy przecież powinien pić dużo, a na wodzie nie będziemy oszczędzać. Teraz każda klientka po solarium biegnie do zbiornika z wodą i pije ze trzy kubeczki na raz. Ja również często sięgam po wodę, bo bardzo mi smakuje, a zbiornik wygląda uroczo i zachęca do picia.

Zmiany zawsze są potrzebne, zwłaszcza takie, które chwalą inni. Trzeba się dostosowywać i dokonywać różnych zakupów. Jako właścicielka salonu muszę również myśleć o wszystkim. Dobrze, że kupiłam zbiornik, bo nie muszę go często wymieniać, starcza na długo i jest wielokrotnego użytku. Mogę go serdecznie polecić.