Nowoczesna meblościanka zaprojektowana na zlecenie producenta

Zajmowałem się projektowaniem mebli i nie współpracowałem tylko z jednym przedsiębiorcą. Lubiłem mieć wybór i nigdy się nie ograniczałem. Dawało mi to większe możliwości nie tylko pod kątem zarobków, ale również rozwijania swoich umiejętności. Uwielbiałem swoją pracę. 

Zaprojektowanie meblościanki w nowoczesnym stylu

meblościanki do salonu nowoczesneNiedawno zgłosił się do mnie producent mebli, który uzyskał namiar do mojej firmy od człowieka, dla którego zaprojektowałem nowoczesną komodę. Ten klient jednak miał dla mnie zupełnie inne zlecenie. Planował do produkcji wprowadzić meblościanki do salonu nowoczesne, które ostatnio coraz częściej wybierali klienci, ale nie miał pomysłu. Wiedziałem jak wyglądały meblościanki i projektowałem już taką dla swojego stałego klienta, dlatego podjąłem się tego zlecenia. Producent nie dał mi żadnych wskazówek, bo nie miał pojęcia jak ma taka meblościanka wyglądać. Zdecydowałem więc, że wykonam dwa różne projekty i dam zleceniodawcy wybór. Nie miałem do wykonania innych projektów, dlatego mogłem zabrać się do pracy od razu. Sprawdziłem jakie były meblościanki dostępne na rynku, bo nie chciałem nic skopiować nawet przypadkiem. Musiałem meblościankę zaprojektować od postaw. Wiedziałem tylko, że fronty będą lakierowane, bo takie ostatnio były najmodniejsze i nowoczesne. Zaprojektowałem meblościankę, która zachowała swój stary styl, ale była nowoczesna i wiedziałem doskonale, że nikt inny na rynku takiej nie oferował. Drugi projekt wykonałem zupełnie inny.

Klientowi spodobały się oba projekty i kupił je ode mnie. Był mi wdzięczny za pomoc i stwierdził, że od razu wiedział, że stanę na wysokości zadania. Byłem uważany za jednego z najlepszych projektantów mebli na rynku, czemu nie zaprzeczałem. Znałem się na swojej robocie.