Na czym polega zabieg hifu?

Zabiegi z użyciem fal ultradźwiękowych stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej przeprowadza się je w salonach kosmetycznych. Do takich zabiegów należy zabieg o nazwie hifu, w którym wykorzystuje się działanie tych fal na napięcie i stan naszej skóry. Jest to zabieg intensywnie regenerujący, który daje bardzo szybkie i trwałe rezultaty.

Dla kogo zalecany jest zabieg hifu?

hifu krakówJest to zabieg szczególnie zalecany osobom, który pragną wyzbycia się zmarszczek. Poprawia on napięcie skóry i wysmukla owal twarzy. Daje efekt liftingu, zmarszczki koło oczu znikają, a pory stają się zwężone. Najczęściej jest to zabieg wykonywany na twarzy i szyi, ale może być także wykonany na innych partiach ciała, takich jak brzuch, talia, pośladki czy ramiona. Hifu to skrót od High-intesity focused ultrasound, a zabieg polega na stymulacji skóry specjalnym urządzeniem, które imituje fale ultradźwiękowe. Sprawiają one, że komórki wewnątrz naszej skóry ulegają destrukcji, a następnie regenerują się no nowo. Mimo tego, że jest to zabieg intensywny, jest bezpieczny dla naszej skóry. Rezultaty są widoczne już w bardzo krótkim czasie po zabiegu i utrzymują się przez długi czas. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny, szczególnie w dużych miastach, takich jak Kraków. Jeżeli szukamy salonu kosmetycznego, wykonującego zabieg hifu Kraków ma duży wybór salonów i klinik urody. Postarajmy się o wybranie takiego salonu, który będzie dysponował profesjonalnym sprzętem, a personel będzie profesjonalnie przeszkolony w zakresie zabiegów z użyciem ultradźwięków. Gdy poddamy się takiemu zabiegowi w nieodpowiednim salonie kosmetycznym, możemy narazić naszą skórę na uszkodzenia.

Zabieg hifu, to kolejny zabieg z użyciem ultradźwięków, dedykowany osobom które chciałby uelastycznić swoją skórę, zarówno na twarzy, jak i na całym ciele. Kraków dysponuje szeroką bazę profesjonalnych salonów kosmetycznych. Przy wyborze tego najlepszego, zwróćmy uwagę na renomę i doświadczenie, w przeciwnym wypadku regeneracja skóry po zabiegu będzie przebiegała problematycznie.