Mydło do golenia jako prezent dla ojca

Mój ojciec jest człowiekiem – tradycjonalistą, który nie zawsze lubi nowe wynalazki. Jego dbałość o wygląd też jest wątpliwa, dlatego zawsze na urodziny kupuję mu jakiś kosmetyk, aby trochę zadbał o siebie. Przecież na rynku jest tyle możliwości, a on jako przystojny facet może elegancko wyglądać.

Czy mydło do golenia ucieszyło ojca?

naturalne mydło do goleniaTym razem na jego czterdzieste ósme urodziny postanowiłam mu również coś kupić. Nie chciałam jednak tego, co zwykle, a że miałam oszczędzonych kilka złotych, to wybrałam się nie do drogerii, ale do sklepu z ekologicznymi kosmetykami. Było tutaj wiele rzeczy do wyboru zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet! Nie myślałam, że tak wiele będzie, ale moją uwagę przykuło naturalne mydło do golenia. Wzięłam pudełko do ręki i zaczęłam czytać o właściwościach. Niby nie podrażniało, a to by było dobre dla ojca, który zawsze miał problem z podrażnieniami. Bez zastanowienia wybrałam to mydło do golenia. Zapłaciłam za towar i wzięłam się w domu za pakowanie prezentu. Kiedy mój ojciec otrzymał paczuszkę już się ucieszył, że nie jest to jak zwykle pianka do golenia, czy dezodorant. Kiedy otworzył, to się zdziwił – mydło do golenia? Tego się nie spodziewał. Kilka dni po jego urodzinach zadzwonił do mnie i mi podziękował. Powiedział, że mydło do golenia jest bardzo dobre, ponieważ nie czuje w końcu po goleniu żadnych podrażnień! Był szczęśliwy.

Od tego momentu od czasu do czasu zaglądam do sklepu z ekologicznymi kosmetykami i kupuję tam to mydło naturalne dla ojca. Zwykle cały zapas. Ojciec dzięki temu zaczął się częściej golić. Chyba za jakiś czas znowu się tam przejdę i zobaczę co jeszcze mają. Może i dla siebie znajdę jakieś dobre mydło do golenia? A może będzie to szampon lub płyn do kąpieli? Zobaczymy.