Modna fotografia biznesowa

Któregoś dnia otrzymałam awans w pracy. Oznaczało to zmianę miejsca z głównej sali do osobnego biura i oczywiście więcej obowiązków. Bardzo mnie to cieszyło, że zostałam w końcu doceniona, bo przykładałam dużą wagę do pracy i starałam się, by przekładało się to na wyniki i zyski firmy. Musiałam przyzwyczaić się do nowego miejsca.

Zalety fotografii biznesowej

fotografia biznesowa warszawaZostałam odpowiedzialna za więcej rzeczy, dlatego też musiałam więcej pracować i pomyśleć o odpowiednim wizerunku. Przyjmowałam klientów do swojego biura i prowadziliśmy debaty. Polecono mi jakąś zmianę dekoracji w biurze, by wyglądało bardziej profesjonalnie. Uznałam, że na wizerunek mogłaby dobrze wpłynąć fotografia biznesowa Warszawa była miastem z wieloma świetnymi fotografami, którzy zajmowali się takim rodzajem fotografii. Przydałaby się również na stronę internetową. Polegała ona na tym, że planem zdjęciowym było naturalne miejsce pracy danej osoby, nic nie było symulowane. Zdjęcia miały pokazać codzienną pracę i wzbudzić sympatię u klientów. Fotografie przedstawiają najczęściej człowieka w trakcie jego pracy. Umówiłam się więc w trakcie mojej przerwy na krótką sesję zdjęciową. Skorzystałam z usług jednego z najlepszych fotografów, ponieważ kiedy już decydowałam się na coś, chciałam, aby było to wykonane jak najlepiej. Przed obiektywem czułam się z początku odrobinę skrępowana, jednak fotograf był tak miły i sympatyczny, że od razu poczułam się lepiej i chętnie pozowałam. Zdjęcia wyszły świetnie.

Tylko chwilę czekałam na wywołanie zdjęć. Byłam ciekawa, jak będą wyglądały na prawdziwym papierze, a nie na ekranie aparatu. Okazało się, że wyglądały jeszcze lepiej. Od razu ładnieje oprawiłam i wydrukowałam w trochę większym rozmiarze niż standardowe, żeby rzucało się w oczy. Takie samo umieściłam też w zakładce na stronie firmy.