Mieszkania do wynajęcia Kraków

Mieszkania do wynajęcia Kraków – tanio nie znajdziesz

Problemy występujące na rynku pracy mogą czasami doprowadzać do szewskiej pasji. Przez 25 lat odkąd mamy do czynienia w naszym kraju z gospodarką rynkową nie udało się ustabilizować rynku na tyle, aby osoby wchodzące na ten rynek bez problemu były w stanie podjąć pracę za pieniądze wyższe niż minimalna stawka krajowa na umowie – cywilnoprawnej.

Wszystkie mieszkania do wynajęcia są drogie

Mieszkania do wynajęcia KrakówMożna sobie zadać jaki ma sens w takim razie system emerytalny w naszym kraju, który oparty jest na umowie pokoleń na podstawie której młode pokolenia mają płacić składki na starsze pokolenia skoro młodzi ludzie nie mogą się w pełni rozgościć na rynku pracy, a do tego jak doskonale wiemy młodych ludzi z roku na rok rodzi się coraz mniej. W dłuższej perspektywie może to doprowadzić do bardzo dużych problemów z wypłacaniem emerytur co możemy zresztą zauważyć już teraz. Może to nawet doprowadzić do pokaźnego zmniejszenia się liczby ludności naszego kraju, a w dłuższej perspektywie nawet do zaniknięcia narodu. To właśnie ludność i gęstość zaludnienia jest największą siłą każdego państwa, gdyż bez dużej ilości mieszkańców nie da się zbudować potężnego gospodarczo kraju, ani bronić go przed atakami innych państw. Jak to jest możliwe, że przez 25 lat nie zdążyliśmy zbudować stabilnej gospodarki. W dalszym ciągu jesteśmy jedynie kanałem przerzutowym między wschodem i zachodem. Przez taki stan rzeczy mamy często ceny z zachodu, a pensje ze wschodu. Przecież zachodnie kraje również były bardzo mocno zniszczone przez dwie wojny światowe. Tam jednak zdecydowano się na wprowadzenie wolnego rynku, a nasz kraj to nadal w dużej mierze kraj socjalistyczny przynajmniej jeśli chodzi o rozwiązania gospodarcze. Wystarczy przejrzeć kilka ustaw, które napisane zostały w latach 70′ a obowiązują jeszcze do tej pory po kilku nowelizacjach. Sam niedawno skończyłem studia i szukałem pracy. Przeprowadziłem się do Krakowa. Mieszkania dwupokojowe do wynajęcia Kraków oczywiście nie było. W hasło wyszukiwarki wpisałem praca w Krakowie. Jestem informatykiem, więc pracę znalazłem bez problemu, bo mój zawód jest akurat bardzo poszukiwany na rynku pracy.

Szukałem też mieszkania, więc wszedłem na portal z ogłoszeniami i wyskoczyły mi oferty w stylu sprzedam mieszkanie oraz mieszkania do wynajęcia. Praca mi się podoba, mieszkanie również.