dron

Konstrukcja drona

Konstrukcja AR drona jest bardzo wytrzymała. Została ona wykonana z z włókna węglowego. Jest to bardzo wytrzymałe tworzywo. Na samym spodzie są wykonane z plastiku nogi, które utrzymują nasze drony. Szkoda jednak ze są wykonane właśnie z plastiku, gdyż plastik może nie być na tyle wytrzymały co na przykład metal czy inne tworzywo.

dronPlastik podczas ładowania może się zniszczyć. Lecz chyba każdy sklep z dronami będzie mógł nam zaoferować części wymienne do naszego drona. To bardzo pomocne i dobre rozwiązanie. Można również samemu zamontować nóżki czy inne części które wymagały wymiany. Można to wykonać oglądać filmiki które można znaleźć na internecie. Jest ich dość sporo . Wiec nawet nie trzeba będzie udać się do fachowca. Hubsan x4 h107c plus ma mnóstwo ważnych części takich jak silniki elektryczne które mają mocy aż prawie 15 w, posiadają również wirninki dzięki którym nasz dróg może latać. Najważniejsze jednak są pancerze które chronią nasz dróg przed całkowitym zderzenie jeśli zdarzyły się jakiś wadliwy upadek z wysokości. Jeśli również nie jesteśmy w stanie władać wystarczy wcisnąć przycisk bezpieczeństwa. Jest to kolejny ważne element tego drona. Lecz najprzyjemniejsza zaletą jest to ze to dron z kamerą.

Może również monitorować gdzie znajduje się nasze urządzenie to ważne jeśli zgubić go z naszego oka. Możemy to wykonać dzięki żyroskopowi, barometrowi, nawet posiada czujnik odległości oraz ultradźwiękowy sposób monitorowania. Możemy oczywiście przegrać zdjęcia z naszego drona na komputer czy gdzie indziej chcemy. Gdyż posiada wbudowane USB 2.0. Ma w sobie dwie kamery.