Kompleksowa obsługa firm na bieżąco

Prowadzę działalność gospodarczą. Mam niewielki osiedlowy sklep z owocami, warzywami i ziołami. Zatrudniam dwóch pracowników. Dopóki pracowałam sama osobiście zajmowałam się księgowością. Teraz, kiedy mam pracowników chcę skorzystać z usług biura rachunkowego.

Profesjonalne prowadzenie kompleksowej bieżącej obsługi księgowej

kompleksowa bieżąca obsługa księgowaMój biznes zaczął się rozrastać. Wynajęłam większy lokal, mam więcej dostawców. Postanowiłam zatrudnić dwie osoby, bo sama już nie dawałam rady zająć się wszystkim. Jedna z dziewczyn jest studentką, drugą zatrudniłam dzięki pomocy urzędu pracy. Niedawno zdecydowałam się na podpisanie umowy z biurem rachunkowym. Swoje sprawy związane z ZUSem, podatkiem i księgą przychodów i rozchodów dawałam radę prowadzić. Teraz jednak będę też odpowiedzialna za finanse moich pracownic. Kompleksowa bieżąca obsługa księgowa była czymś czego szukałam. Biuro rachunkowe, które wybrałam znajduje się w centrum miasta. Nie wyniesie mnie to drogo, a będę mieć pewność, że ktoś kompetentny zajmuje się moją księgowością. Firmę tą poleciła mi moja znajoma, która ma firmę sprzątającą. Jest bardzo zadowolą z ich usług. Mówi, że wszystko jest na czas i jest powiadamiana o wszystkim. Dostaje gotowe szablony przelewów do wykonania, musi je tylko zrobić. Ma też dzięki temu więcej czasu dla rodziny, bo nie musi sama zajmować się księgowością. Sama mam kilkuletnie dziecko i kiedy prowadziłam swoją księgowość byłam non stop zajęta. Teraz mam nadzieję, że uda mi się nadrobić ten czas. Mam pracowników, którzy zajmą się sklepem podczas mojej nieobecności.

Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się wynająć profesjonalnego księgowego. Na pewno zajmie się wszystkim lepiej niż ja. Zna też przepisy prawa pracy, które ja poznałam tylko po łebkach. Teraz moi pracownicy będą w dobrych rękach profesjonalisty.