Jestem zadowolona z zakupionych okien

Zdecydowałam się na wymianę wszystkich okien w moim mieszkaniu. udało mi się na ten cel odłożyć spora sumę pieniędzy i postanowiłam zadzwonić do firmy, która znajduje się na moim osiedlu. Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o ich oknach a także jakości pracy ekipy, która zakupione okna montuje. 

Zamówiłam komplet okien do mieszkania

montaż okien białystokPojechałam po pracy na spotkanie z doradcą. Musiałam powiedzieć i pokazać mu jakie okna mi się podobają. Dobraliśmy wstępnie do nich odpowiednie parapety. Doradca poinformował mnie, że skontaktuje się ze mną pan, który będzie mierzył u mnie wszystkie okna. Wówczas będę musiała poczekać aż okna zostaną sprowadzone do firmy i odpowiednia ekipa się ze mną skontaktuje i umówi na montaż. Wszystkie formalności związane z kosztami będę regulować jak okna zostaną już pomierzone i będą zamawiane. Pomiar okazał się prostą sprawą dla fachowca, który mnie odwiedził. Bardzo sprawnie pozapisywał sobie wszystkie wymiary. Dostałam informację, ze okna zostały już zamówione i montaż będzie odbywa się w najbliższych dniach. Rzeczywiście ekipa montażowa pojawiła się u mnie w umówionym czasie. Montaż okien białystok został wykonany bardzo fachowo. Byłam zadowolona z pracy ekipy a także ich solidności. Wszystkie okna zostały od razu wyregulowane i nie musiałam zgłaszać żadnej usterki. Przy nich sprawdziłam czy wszystkie okna dobrze się otwierają i czy nie ma w nich żadnych wad. Bardzo ucieszyłam się, ze zdecydowałam się na tą firmę.

Okna nie kosztowały mnie dużo pieniędzy a na pewno będę miała cieplej w domu w trakcie zimy i zaoszczędzę na ogrzewaniu. Moja znajoma planowała także wymienić sobie okna w kuchni i w salonie. Podałam jej namiary na tą samą firmę i jestem ciekawa czy ona także będzie miała takie same pozytywne odczucia jak ja.