Jak powinien wyglądać event firmowy?

Jestem właścicielem firmy, która organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz eventowe w Poznaniu, zarówno dla dużych, jak i małych firm. Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku od blisko dziesięciu lat, posiadamy więc ogromne doświadczenie w wykonywanych przez nas usługach. Z drugiej zaś strony jesteśmy także bardzo otwarci na wszelkie nowe trendy, które systematycznie docierają do nas z zachodu. W tym artykule odpowiem Ci na bardzo ważne pytanie dotyczące tego jak powinna wyglądać udana, firmowa impreza eventowa. 

Firmowy event – czego nie może zabraknąć?

eventy firmowe poznańNależy zacząć od tego, że warto zapoznać się z tego typu ofertami, których jest mnóstwo, za pomocą internetu. Będziemy mieli wówczas możliwość porównania wielu ofert, z których wyselekcjonujemy tę, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Wystarczy jedynie wejść na pierwszą lepszą stronę po wpisaniu prostego hasła – eventy firmowe poznań, która przybliży nam podstawowe założenia tego typu usługi. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdzają się firmowe eventy, które składają się z dwóch części. Pierwsza z nich jest zazwyczaj bardziej uroczysta i formalna. Firmy często decydują się wówczas na wyjście do teatru, kina lub opery. Coraz częściej jednak firmy angażują swych pracowników w bardziej kreatywny sposób – wybierają wyjścia do coraz bardziej popularnych escape roomów czy domów strachu. Druga część imprezy jest natomiast o wiele bardziej kameralna. Firmy za naszym pośrednictwem wynajmują wówczas na wyłączność kluby lub puby, w których zabawa trwa do białego rana. Warto również wspomnieć o popularniejszych atrakcjach, które często zapewniamy dla firm w ramach świadczonej przez nas usługi. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza foto-budki, które dają możliwość fotograficznego upamiętnienia wspólnych chwil. Niektóre firmy decydują się również wynająć artystów, którzy umilają im czas muzyką graną na żywo.

Imprezy eventowe dedykowane firmom zazwyczaj składają się więc z dwóch zasadniczych części: oficjalnego wyjścia oraz kameralnej zabawy zorganizowanej w wynajętym klubie lub pubie. Tego typu wydarzenia budują pozytywny wizerunek firmy, ale pozytywnie wpływają również na samych pracowników. Pozwalają im się zintegrować oraz zrelaksować po ciężkim dniu w pracy.