Fotelik Milano z Seatfix

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, większość producentów proponuje nam foteliki, które przystosowane są do jednego z dwóch typów specjalnych mocowań. Dzięki tego typu mocowaniom możemy jeszcze lepiej ustabilizować fotelik w samochodzie, przytwierdzając go do konstrukcji auta. Oczywiście, musimy jednak wybrać odpowiednie mocowanie, dopasowane do naszego samochodu.

Dopasowany Recaro Milano

recaro milano seatfixNie inaczej jest w przypadku popularnej firmy Recaro, która specjalizuje się już od kilkunastu lat w projektowaniu i wykonywaniu wysokiej jakości fotelików samochodowych. Kiedy interesuje nas fotelik, który ze względu na typ mocowania będzie dopasowany do zdecydowanej większości modeli samochodów, powinniśmy zwrócić uwagę na fotelik Recaro Milano Seatfix. Seatfix jest bowiem typem mocowania, które dopasowane jest do właściwości zdecydowanej większości samochodów, które znajdują się na rynku. Jeśli więc wiemy, że nasz fotelik będziemy przenosić pomiędzy samochodami, a jednocześnie zależy nam na tym, by w każdym samochodzie lub przynajmniej w większości z nich, była możliwość zamocowania fotelika do konstrukcji auta, wybór fotelika Milano z mocowaniem Seatfix będzie dobrą decyzją. Fotelik ten stworzony został z myślą o dzieciach mieszczących się w granicach od trzech do dwunastu lat. Oznacza to, że w dobrym stanie może być użyteczny dla naszego dziecka nawet przez dziewięć lat. W tym czasie pewnie zmienimy nasz samochód, więc seatfix będzie dobrą inwestycją.

Możliwość zamocowania fotelika do konstrukcji samochodu zwiększa jego stabilne umiejscowienie na samochodowym fotelu. Oznacza to, że tym samym zwiększa się bezpieczeństwo małego pasażera, a także komfort jego podróżowania, ponieważ fotelik ulega w mniejszym stopniu różnym wstrząsom wskutek przemieszczania się samochodu po trasie.