Firanki na prezent

W znaczącej większości mieszkań możemy znaleźć różnego typu firanki, które pozwalają nam na ukrycie się przed wzrokiem postronnych obserwatorów, a także odpowiednie udekorowanie naszych okien. Firany mogą być wykonywane różnymi metodami i przy wykorzystaniu dość różnorodnych materiałów. Ze względu na swój dekoracyjny charakter mogą być doskonałym pomysłem na prezent.

Haftowane firanki na zamówienie

firanki haftowaneDużą popularnością, jeśli chodzi o firanki zamawiane na prezent, są firanki, których powierzchnia urozmaicona jest różnymi haftami. Chociaż firanki haftowane dużej części osób będą kojarzyć się przede wszystkim z domem babci, producenci tych produktów w ostatnim czasie dbają o to, by firany tego typu wykonywane były w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom. Oznacza to, że haft, który pojawia się na firanach cechuje się dużą delikatnością, przez co w dużej mierze nie rzuca się w oczy, ale doskonale komponuje z projektem firany. Często haft ten wykonywany jest innym kolorem nici niż cała firana, czasami wzbogacany jest drobnymi kryształkami. Wszystko po to, by nadać firanie odpowiednio dekoracyjnego charakteru, bez jednoczesnego przesadzonego efektu. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania tego typu firan do pomieszczeń charakteryzujących się dość zróżnicowaną stylistyką, ponieważ są to produkty uniwersalne. Firany haftowane realizowane są w różnych wariantach kolorystycznych, co często ma duże znaczenie podczas wyboru.

Firany wzbogacone o haft na rynku dostępne są jako produkty gotowe, ale również mamy możliwość zamówienia ich przy określeniu konkretnych warunków, które ma spełniać dany produkt. Dzięki temu bez problemu możemy dopasować je do szerokości i wysokości posiadanego okna, a także do stylu, w jakim wykonane jest konkretne pomieszczenie w naszym domu.