Elegancki manicure hybrydowy

Już za kilka dni moja studniówka. Miałam już wszystko przygotowane, ustalone kiedy zrobią mi fryzurę przed studniówką i kto mnie będzie malował. Sukienka została wyprasowana i wpakowana do ochraniacza na odzież. Jedyne, czego jeszcze nie miałam zrobionego to manicure i właśnie wybierałam się do kosmetyczki.

Piękne lakiery do hybryd w salonie

manicure hybrydowy - cennikZastanawiałam się, jaki jest manicure hybrydowy – cennik, ponieważ miałam go mieć po raz pierwszy w życiu. Byłam ciekawa, jak będzie prezentował się na dłoni. Nie mogłam się doczekać, aż wyjdę z salonu kosmetycznego z pięknymi,wypielęgnowanymi dłońmi i paznokciami. Na miejscu były już dwie zajęte kosmetyczki, które robiły manicure komuś innemu. Przyglądałam się ich pracom i zauważyłam, że jedna z pań ma takie urocze śnieżynki na paznokciach. Tak mnie urzekły, że pomyślałam, że nie zaszkodzi,jak i ja sobie takie zrobię. Przecież okres zimowy dalej trwał, więc byłoby to adekwatne do pogody. I teraz musiałam wybrać odcień pasujący do mojej sukienki. Miałam suknię w kolorze błękitnym, z delikatnym tiulem. Dlatego paznokcie również były niebieskie i poprosiłam o śnieżynki w odcieniu ciemniejszym niż lakier i posypane jakimś brokatem. Kosmetyczka bardzo się starała i robiła wszystko idealnie równo. Zazdroszczę, bo sama nigdy nie będę miała takiej wprawy, za bardzo trzęsą mi się ręce. Po chwili, cały manicure już powstał, pani nałożyła mi tylko top na warstwy i oliwkę pielęgnacyjną.

Kiedy wyszłam z salonu, byłam bardzo zadowolona. Miałam już wszystko gotowe do studniówki. Pięknym akcentem właśnie były te paznokcie, które świeciły się i mieniły aż z daleka. To idealne dopełnienie do sukienki. Wiem, że na pewno będą zwracały uwagę. Są wykonane perfekcyjnie i na pewno jeszcze kiedyś zrobię sobie hybrydę.