Dobrej jakości kurtka od męża

Kiedyś ubrania kupowałam tylko na targowisku, ponieważ wychodziłam z założenia, że jest taniej. Ubrania może i nie były najlepszej jakości, ale dzięki temu mogłam kupić sobie dużo więcej ubrań, niż w innych sklepach. Mój mąż tego nie pochwalał, bo on kupował tylko oryginalne ciuchy.

Kurtka z eko skóry prezentem od męża

dobre kurtki damskie z eko skóryŁukasz wiele razy próbował mnie namówić, żebym wybrała się z nim na zakupy do galerii handlowej po ubrania, ale nie byłam jakoś przekonana. Kiedy jednak stwierdził, że to on coś mi kupi, to nie zamierzałam więcej się bronić. Właściwie, to chciałam kupić sobie na wiosnę jakąś modną kurteczkę i miałam nadzieję, że coś znajdę w tej całej galerii. Mąż od razu zaprowadził mnie do sklepu, który w jego ocenie mi się spodoba. Od razu zauważyłam dobre kurtki damskie z eko skóry, które wisiały na samym początku. Materiał był solidny i wiedziałam już, że kurtkę ponoszę kilka sezonów. Mąż powiedział, że nie mam zwracać uwagi na cenę, ponieważ on za wszystko płacił. Wzięła taką kurteczkę do przymierzalni i jak ją ubrałam, to byłam zachwycona. Leżała idealnie a materiał był tak miękki i przyjemny, że miałam wrażenie, że była to najwygodniejsza na świecie kurtka. Sprawdziłam cenę, bo chciałam wiedzieć ile Łukasz zamierzał na mnie wydać i się zdziwiłam. Kurtka z eko skóry kosztowała o wiele mniej niż na targowisku, gdzie widziałam podobne modele. Mąż jednak miał rację, że warto kupować odzież w markowych sklepach. Zamierzałam kupować tylko w takich sklepach.

Kurtkę nosiłam cały czas, ponieważ pasowała mi prawie do wszystkich ubrań. Regularnie zaczęłam kupować odzież w galerii handlowej i szybko zauważyłam, że była świetnej jakości. Łukasz cieszył się, że w końcu udało mu się na to wszystko namówić. Łatwe to wcale nie było.

Opublikowane w Moda