Ciepły koc dla babci

Nie chciałam, żeby babcia mieszkała sama i uznałam, że przejmę nad nią opiekę. Miałam dość duże mieszkanie i babcia dostała własny pokój. Była ona samodzielna i nie wymagała ciągłej opieki, dlatego mogłam swobodnie chodzić do pracy. Z babcią spędzałam i tak bardzo dużo czasu.

Kupienie dla babci koca bawełniano-akrylowego

Koce bawełniano akryloweBabcia lubiła siedzieć w swoim ulubionym fotelu bujanym i przykrywać się kocem. W domu miałam tylko jeden mały i cienki koc. Od razu zauważyłam, że babci nie do końca on odpowiada. Postanowiłam więc kupić dla babci ciepły i solidny koc a na zakupy wybrałam się jeszcze tego samego dnia. Koce bawełniano akrylowe, które dostępne były w moim ulubionym sklepie idealnie nadawały się dla babci, dlatego taki konkretny koc postanowiłam jej kupić. Wybór był duży a koce dostępne były w różnych kolorach. Ulubionymi kolorami mojej babci były czarne, białe i niebieskie. Postanowiłam więc kupić jej koc czarno biały, bo taki akurat znalazłam w sklepie. Koc rozłożyłam i był duży, dlatego wiedziałam, że babcia dokładnie będzie mogła się nim przykryć. Był miękki w dotyku i bardzo ciepły. Spełniał wszystkie wymogi i go kupiłam. Kiedy wróciłam do domu, to babcia akurat skończyła gotować obiad. Dopiero jak zjadłam, to dałam jej koc. Była poruszona i bardzo się ucieszyła. Od razu wyjęła koc z opakowania i usiadła na fotelu bujanym przykrywając się kocem. Było jej tak przyjemnie, że usnęła. Koc był doskonałym prezentem, którego babcia używała codziennie.

Na urlop postanowiłam wybrać się za granicę, ale w tym czasie babcia nie była sama. Zaopiekowała się nią moja kuzynka, która przyjechała na ten czas do Bydgoszczy, bo ją o to poprosiłam. Byłam spokojna, że babcia ma odpowiednią opiekę i mogłam spokojnie cieszyć się wypoczynkiem.