Bramy rolowane w pięknych kolorach

Niedawno chciałam jakoś upiększyć nasz dom. Cóż, kupiliśmy go jakiś czas temu i był on z rynku wtórnego. Generalnie już był dość mocno zniszczony jak go kupowaliśmy.

Bramy rolowane nie utrudniają wyjazdu

bramy rolowaneNie byłam do końca zadowolona z jego wyglądu zewnętrznego przede wszystkim. Remont wewnątrz zrobiliśmy od razu, wcześniej, ale na zewnątrz cały czas było brzydko. Pomyślałam, że przy okazji wymienimy bramy garażowe. Mieliśmy dwie bramy wjazdowe, ale były one bardzo brzydkie i poniszczone. Ich zamykanie stanowiło problem, bo mechanizm bardzo ciężko chodził. Moim zdaniem brama wjazdowa to bardzo ważna rzecz i musi być w pełni sprawna. Ona przecież chroni samochód przed włamywaczami, a poza tym zapewnia ochronę przed różnego rodzaju zjawiskami atmosferycznymi. Kluczowe jest, aby rano bramy rolowane nie utrudniały wyjazdu z domu, kiedy wszyscy się spieszymy do pracy. Musiałam namówić męża, żeby tym razem nie interesowała go żadna brama rolowana w brzydkich i szarych odcieniach, ale żeby pomyślał trochę bardziej kolorowo. Myślałam o różnych barwach, ale w sumie nie myślałam, że będzie aż tak szeroki wybór. Oczywiście, że bramy segmentowe mogą być czerwone, to ja wiedziałam, ale myślałam, że takie bardziej do przemysłu. Okazało się jednak, że również domowe mogą mieć różne kolory. Mi najbardziej podobała się niebieska i taką kupiliśmy, bo nawet pasowała do planowanych kolorów ścian i dachówek. Bardzo mi się spodobały nowe bramy. Były solidne jak nie przymierzając jakaś brama przemysłowa.

Cena nie była niestety zbyt niska, ale wyszliśmy z założenia, że to ma nam służyć przez lata, a nie rok i znów wymiana. Potrzebowaliśmy bramy z prawdziwego zdarzenia. Wybraliśmy taką, co do której nie mamy żadnych wątpliwości. Dom w całej okazałości też prezentuje się teraz pięknie.