Apartamenty w Szklarskiej Porębie

Wspólnie z żoną, z wielkim utęsknieniem oczekujemy lata, ponieważ wtedy dostajemy urlopy i wybieramy się na wakacje. W tym roku postanowiliśmy wybrać się w góry. Znacznie bardziej od pobytu nad morzem lubimy chodzić po wyżynach. Tegoroczną wakacyjną destynacją miała być Szklarska Poręba, toteż właśnie tam szukaliśmy apartamentu, w którym moglibyśmy nocować.

Nocleg w apartamencie w Szklarskiej Porębie

szklarska poręba - apartamenty do wynajęciaGdy tylko zaczęły zbliżać się wakacje, byliśmy z ukochaną bardzo podekscytowani. Z utęsknieniem czekaliśmy na nadchodzący urlop, ponieważ ostatnie miesiące w pracy mocno dały nam w kość. W tym roku mieliśmy wybrać się w góry, ponieważ kochamy je o wiele bardziej niż polskie morze. Bardzo lubimy aktywny wypoczynek o zdobywanie szczytów. Jesteśmy również fanami górskiej fotografii, więc tym bardziej nie mogliśmy doczekać się wakacji. Miejscem naszego urlopu miała być Szklarska Poręba – apartamenty do wynajęcia właśnie w tej miejscowości, kusiły swoją urodą. Były tak piękne, że początkowo nie wiedzieliśmy, na który się zdecydować. Ostatecznie stanęło na luksusowym apartamencie z widokiem na góry. Cieszyliśmy się ogromnie, że udało nam się go zarezerwować w tak gorącym, wakacyjnym okresie. Co więcej, ten apartament polecany był przez znaczną większość gości, która miała przyjemność w nim nocować. Czuliśmy w kościach, że czeka na nas rewelacyjny urlop, w świetnym miejscu, w którym naprawdę wypoczniemy i nabierzemy sił.

Teraz kiedy wróciliśmy z wakacji w Szklarskiej Porębie, możemy śmiało polecić wynajęty przez nas apartament. Pobyt w nim z pewnością zapamiętamy na długo. W wynajętym apartamencie bardzo odpoczęliśmy. Codziennie rano budziliśmy się, spoglądając na piękne, górskie krajobrazy. Mamy nadzieję, że niedługo tam wrócimy!